Transport przedmiotów delikatnych Warszawa

Niektóre przedmioty są szczególnie cenne, dlatego przed transportem należy je odpowiednio zabezpieczyć. Zalicza się do nich m.in. porcelanę, lampy, dzieła sztuki, antyki czy maszyny specjalistyczne – wymagają one ochrony nie tylko przed uszkodzeniem, ale również przed brudem. Najlepszym opakowaniem jest bez wątpienia folia bąbelkowa, którą należy dokładnie owinąć każdy przedmiot z osobna i dodatkowo zakleić taśmą klejącą. Zapewnia ona nie tylko ochronę przed uszkodzeniem, ale również amortyzuje wstrząsy. Należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby dany przedmiot zabezpieczony był z odpowiednią siłą, czyli w taki sposób, aby folia nie była zanadto naprężona, ponieważ może to doprowadzić do jego uszkodzenia. Drobne przedmioty po uprzednim owinięciu folią i taśmą można układać w kartonach, wyłożonych uprzednio grubą warstwą papieru. Szczególnie cenne rzeczy należy zapakować każdą osobno w niewielkie kartoniki, a następnie dopiero ułożyć w dużym kartonie, starając się zachować odległość od ścian opakowania.

W kartonach, w których znajdują się cenne przedmioty, nie można pozostawiać wolnego miejsca. Konieczne jest zastosowanie wypełniaczy, dzięki którym zawartość nie będzie się przemieszczać podczas transportu. Rolę wypełniacza mogą pełnić zarówno gazety, jak i papier pakowy czy styropian. Świetnie sprawdzają się również woreczki wypełnione powietrzem, które można kupić w każdej dobrej firmie przeprowadzkowej. Doskonale wypełniają one puste przestrzenie, dzięki czemu podczas transportu przedmioty nie będą się przesuwać, co zapobiega ewentualnym otarciom, zarysowaniom czy innym zniszczeniom.

Każdy karton, w którym zapakowane są przedmioty delikatne, należy prawidłowo opisać. Najlepiej nakleić nalepkę z napisem „uwaga szkło” lub „ostrożnie”. Warto też w widoczny sposób oznaczyć górę oraz dół kartonu. Prawidłowo zapakowaną paczkę trzeba jeszcze dodatkowo zakleić mocną taśmą klejącą. Pudełka nie wolno ustawiać na spodzie innych – powinno być ustawione na górze i odpowiednio zabezpieczone przed przesuwaniem się, np. za pomocą pasów.

Poznaj referencje naszych Klientów:

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Wypełnij formularz zapytania, dzięki temu naszkicujemy sobie obraz Twojej przeprowadzki.

 1. Napisz nam czy Twoja przeprowadzka to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 2. Wypisz listę mebli wraz z opisem.
 3. Określ jaki standard przeprowadzki Cię interesuje, czy chcesz przeprowadzkę z pakowaniem rzeczy w kartony, czy spakujesz je we własnym zakresie.
 4. Potrzebujemy informacji ile osób przeprowadza się, dzięki temu będziemy mieć poglądową informację ile kartonów jest do zabrania.
 5. Niezbędna jest informacja skąd dokąd jest przeprowadzka?
 6. Poinformuj nas z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
 7. Pomocna będzie też informacja jaka jest odległość od miejsca parkingowego do klatki.

W celu kontaktu z Tobą zostaw nam email do siebie, oraz numer telefonu.

Wypełnij formularz zapytania, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 736 666 624 chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do współpracy. Każdy klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  Montaż mebli

  montaż i skręcanie mebli warszawa

  Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia do demontażu, oraz montażu. Jeśli masz łóżko z materacem, łóżko piętrowe, szafę trzy drzwiową, wysoką szafę dwu drzwiową, szafę narożną, wiszącą szafkę to z pewnością niezbędny będzie demontaż, oraz montaż mebli.

  Ze względu na duże zapotrzebowanie na montaż mebli w paczkach stworzyliśmy ekipę specjalizującą się w tym zadaniu. Jeżeli Ty też masz do skręcenia meble w paczkach polecamy skorzystać z montiermebli.pl lub zadzwoń pod nr 660248775

  Usługi elektryczne

  elektryk warszawa, usługi i pomiary elektryczne

  Podczas przeprowadzki niekiedy potrzebna jest pomoc elektryka, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą EKINSTAL.

  Usługa elektryka to usługa która także pojawia się w trakcie przeprowadzki lub po przeprowadzce. Dlatego polecamy elektryka z uprawnieniami. Możemy zapewnić najwyższą jakość usług, ponieważ sprawdziliśmy dla Państwa, uprawnienia, oraz certyfikaty firmy EKINSTAL.PL

  Potrzebujesz elektryka? zadzwoń na nr 533423003  

  Kiedy wolne terminy?

  Stworzyliśmy kalendarz przeprowadzek on-line, dzięki któremu możesz sprawdzić wolne dni i godziny. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym terminem przeprowadzki, prosimy o sprawdzenie go oraz w każdym przypadku o kontakt telefoniczny.

  -> Wypełnij formularz zapytania <-

  Przejdź do naszego formularza zamówień, wypełnij wszystkie pola, a w krótkim czasie uzyskasz odpowiedź na Twój adres e-mail lub telefonicznie odnośnie ustalenia szczegółów Twojej usługi.

  Przejdź na stronę sklepu

  Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupem materiałów do przeprowadzki, dobrej jakości kartonów przeprowadzkowych, folii bąbelkowej, stretch, worków lub pojemników, przejdź na stronę https://pakolandia.pl.

  Opieramy się na stawkach godzinowych. W zależności od ilości oraz zakresu przeprowadzki zalecamy optymalną ilość pracowników, oraz niezbędną do wykonania przeprowadzki powierzchnię transportową. Nie mamy ukrytych kosztów. Opieramy się tylko na stawkach godzinowych. Nie doliczamy kosztów podjazdu ekipy. Nie liczymy dodatkowo przejechanych kilometrów. Na wycenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, dlatego też niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu w formie rozmowy telefonicznej, bądź wymiany informacji za pośrednictwem e-mailu. Dodatkową możliwością jest wypełnienie zapytania formularza przeprowadzki na naszej stronie.

  ZADZWOŃ: (+48) 736 666 624