Przeprowadzka kompleksowa Warszawa

W tym wariancie nasza firma przeprowadzkowa oferuje

 • Pakowanie rzeczy do kartonów i worków, wraz z opisem pomieszczenia, oraz zawartości,
 • Demontaż i montaż mebli, 
 • Zabezpieczenie mebli folią bąbelkową, oraz folią stretch, kocami transportowymi
 • Zniesienie mebli, oraz kartonów i worków na samochód,
 • Zabezpieczenie mienia na samochodzie kocami, oraz pasami mocującymi,
 • Transport rzeczy,
 • Rozlokowanie mienia do docelowych pomieszczeń,
 • Ubezpieczenie przeprowadzki,

Przeprowadzka kompleksowa - materiały do zabezpieczenia

W wariancie kompleksowej przeprowadzki wszystkie niezbędne materiały do wykonania kompleksowej przeprowadzki wliczone są w cenę usługi. Nasza firma zapewnia:

 • Kartony,
 • Taśmy
 • Folia stretch
 • Folia bąbelkowa
 • Papier pakowy
 • Worki

Kartony przeprowadzkowe są niezbędne podczas przeprowadzki. Kartony które oferujemy są 3 warstwowe o bardzo dużej  gramaturze 440g, wymiarach 42 cm x 33,5cm x 34cm. Kartony ułatwiają szybkie spakowanie rzeczy, oraz chronią przewożone mienie przed uszkodzeniami mechanicznymi, oraz zanieczyszczeniami. Posiadamy kartony klapowe do których aby skleić karton, potrzebna jest taśma klejąca.

Folia bąbelkowa używana jest przez naszą firmę nie tylko pakowania szkła, obrazów i drobnych rzeczy do kartonów. Folią bąbelkową zabezpieczamy całe meble. Przedmioty opakowane w folię bąbelkową zabezpieczone są zarówno przed porysowaniem, obiciem, jak i przed warunkami atmosferycznymi.

Folia stretch najpotrzebniejsza jest w trakcie zabezpieczania mebli. Owija się nią przedmiot, dzięki czemu cała konstrukcja jest unieruchomiona, oraz zabezpieczona przed kurzem, deszczem, śniegiem, oraz zabrudzeniami. 

Papier pakowy

Papier pakowy używamy przede wszystkim do zabezpieczenia rzeczy ze szkła, porcelany, oraz kryształów. Papier jest też dobrym materiałem do wypełnienia pustych miejsc w kartonie.

Przeprowadzka kompleksowa - Montaż mebli

Montaż mebli to często nieunikniony element przeprowadzki. Zdarza się, że  Do tego zadania niezbędne są narzędzia, doświadczenie, oraz umiejętności. demontażu.  

Przeprowadzka kompleksowa - spakuj podręczny bagaż

Przeprowadzka kompleksowa charakteryzuje się tym że całe mienie klienta pakuje nasza firma. Aby móc przeżyć najbliższe dni bez szukania rzeczy po kartonach, spakuj najpotrzebniejsze do swojej bagażu podręcznego. Unikniesz dzięki temu chaosu, oraz stresu związanego z poszukiwaniem podstawowych rzeczy do życia. Do takich rzeczy należą leki, okulary, dokumenty, klucze, telefon, laptop, rzeczy potrzebne do pracy lub szkoły itp.

 Przeprowadzka kompleksowa - segregacja i opróżnianie

Przeprowadzka to najlepszy moment na segregację oraz pozbycie się niepotrzebnych rzeczy. Zastanów się nad tym, bo może warto pozbyć się nienoszonych ubrań, butów, pustych pudełek po butach,  nieużywanych rzeczy z dzieciństwa, starej elektroniki, nieużywanych zabawek, rzeczy w piwnicy, starych mebli, materiałów po remontach itp. Dzięki temu zaoszczędzisz miejsca w nowym pomieszczeniu. 

Do tego typu zadań często okazuje się, że niezbędny jest kontener, który jesteśmy w stanie zorganizować. Aby zamówić kontener na przeprowadzkę nie zapomnij powiedzieć o tym naszemu konsultantowi. Mamy różne wielkości kontenerów, zadzwoń, dopasuj odpowiednią wielkość i zamów.

Przeprowadzka kompleksowa - ubezpieczenie przeprowadzki

Ubezpieczenie przeprowadzki zapewnia spokój i bezpieczeństwo zarówno klientowi, jak również  firmie przeprowadzkowej. 

Nasza firma przeprowadzkowa gwarantuje ubezpieczenie każdej przeprowadzki do kwoty 200.000 zł.

Usługa wyniesienia mienia, transport, oraz wniesienie mienia do lokalu.

Zabezpieczenie mebli, wyniesienie mienia, transport, wniesienie rzeczy do lokalu, demontaż i montaż mebli.

Spakowanie rzeczy, zabezpieczenie mebli, zniesienie mienia, transport, wniesienie mienia do lokalu, demontaż i montaż mebli.

Przeprowadzki Warszawa, transport mebli Warszawa, firma przeprowadzkowa Warszawa

Poznaj referencje naszych Klientów:

Wypełnij formularz zapytania, dzięki temu naszkicujemy sobie obraz Twojej przeprowadzki.

 1. Napisz nam czy Twoja przeprowadzka to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 2. Wypisz listę mebli wraz z opisem.
 3. Określ jaki standard przeprowadzki Cię interesuje, czy chcesz przeprowadzkę z pakowaniem rzeczy w kartony, czy spakujesz je we własnym zakresie.
 4. Potrzebujemy informacji ile osób przeprowadza się, dzięki temu będziemy mieć poglądową informację ile kartonów jest do zabrania.
 5. Niezbędna jest informacja skąd dokąd jest przeprowadzka?
 6. Poinformuj nas z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
 7. Pomocna będzie też informacja jaka jest odległość od miejsca parkingowego do klatki.

W celu kontaktu z Tobą zostaw nam email do siebie, oraz numer telefonu.

Wypełnij formularz zapytania, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 736 666 624 chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do współpracy. Każdy klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  Montaż mebli

  montaż i skręcanie mebli warszawa

  Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia do demontażu, oraz montażu. Jeśli masz łóżko z materacem, łóżko piętrowe, szafę trzy drzwiową, wysoką szafę dwu drzwiową, szafę narożną, wiszącą szafkę to z pewnością niezbędny będzie demontaż, oraz montaż mebli.

  Ze względu na duże zapotrzebowanie na montaż mebli w paczkach stworzyliśmy ekipę specjalizującą się w tym zadaniu. Jeżeli Ty też masz do skręcenia meble w paczkach polecamy skorzystać z montiermebli.pl lub zadzwoń pod nr 660248775

  Usługi elektryczne

  elektryk warszawa, usługi i pomiary elektryczne

  Podczas przeprowadzki niekiedy potrzebna jest pomoc elektryka, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą EKINSTAL.

  Usługa elektryka to usługa która także pojawia się w trakcie przeprowadzki lub po przeprowadzce. Dlatego polecamy elektryka z uprawnieniami. Możemy zapewnić najwyższą jakość usług, ponieważ sprawdziliśmy dla Państwa, uprawnienia, oraz certyfikaty firmy EKINSTAL.PL

  Potrzebujesz elektryka? zadzwoń na nr 533423003  

  Kiedy wolne terminy?

  Stworzyliśmy kalendarz przeprowadzek on-line, dzięki któremu możesz sprawdzić wolne dni i godziny. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym terminem przeprowadzki, prosimy o sprawdzenie go oraz w każdym przypadku o kontakt telefoniczny.

  -> Wypełnij formularz zapytania <-

  Przejdź do naszego formularza zamówień, wypełnij wszystkie pola, a w krótkim czasie uzyskasz odpowiedź na Twój adres e-mail lub telefonicznie odnośnie ustalenia szczegółów Twojej usługi.

  Przejdź na stronę sklepu

  Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupem materiałów do przeprowadzki, dobrej jakości kartonów przeprowadzkowych, folii bąbelkowej, stretch, worków lub pojemników, przejdź na stronę https://pakolandia.pl.

  Opieramy się na stawkach godzinowych. W zależności od ilości oraz zakresu przeprowadzki zalecamy optymalną ilość pracowników, oraz niezbędną do wykonania przeprowadzki powierzchnię transportową. Nie mamy ukrytych kosztów. Opieramy się tylko na stawkach godzinowych. Nie doliczamy kosztów podjazdu ekipy. Nie liczymy dodatkowo przejechanych kilometrów. Na wycenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, dlatego też niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu w formie rozmowy telefonicznej, bądź wymiany informacji za pośrednictwem e-mailu. Dodatkową możliwością jest wypełnienie zapytania formularza przeprowadzki na naszej stronie.

  ZADZWOŃ: (+48) 736 666 624