Transport pianin i fortepianów Warszawa

Transport pianin i fortepianów Warszawa

Transport pianin to usługa którą można wycenić przez telefon. Aby uniknąć niedomówień i nieporozumień szczerze odpowiedz na wszystkie pytania które znajdziesz poniżej.

 1. Podaj adres startowy, oraz docelowy transportu pianina
 2. Czy jest bezpośredni podjazd pod klatkę zarówno w miejscu załadunkowym, jak i rozładunkowym
 3. Z którego piętra na które piętro planowany jest transport pianina.
 4. Czy wejście na parter budynku jest płaski, czy trzeba pokonać schody?
 5. Jeżeli są schody, to czy są proste, czy ze spocznikiem, czy są kręcone?
 6. Jakie są newralgiczne punkty transportu pianina.

Transport pianina Warszawa - Cennik

Transport pianina to niestandardowa usługa dlatego też jest wyceniana indywidualnie np: z parteru na parter (bez stopni) na terenie Warszawy to koszt już od 350 zł.

Transport pianin wykonujemy również poza terenem Warszawy w tym przypadku doliczamy dodatkowe koszty za przejechane km.

Transport pianin Warszawa

Transport pianina aby odbył się bezpiecznie wykonuje się z pomocą od 2 do 4 osób, zależnie od ciężaru, oraz warunków noszenia. Niekiedy niezbędne jest użycie dźwigu HDS. W przypadku transportu pianina z parteru na parter wystarczą dwie osoby, w innych przypadkach niezbędna jest większa ilość osób. Ważne jest aby usługę transportu i wniesienia pianina wykonywali doświadczeni, silni, oraz wyposażeni w niezbędne materiały oraz narzędzia pracownicy.

Nasza ekipa wyposażona jest w specjalistyczne narzędzia typu wózki, pasy, oraz ślizgi. Równie potrzebne mogą okazać się narzędzia, aby zdemontować np poręcz na wąskich schodach.

Transport pianina Warszawa - Zabezpieczenie pianina

Bardzo ważnym elementem transportu pianina jest również profesjonalne zabezpieczenie pianina. Nasza firma przeprowadzkowa zabezpiecza pianino do transportu folią stretch, folią bąbelkową, ewentualnie kocem transportowym. Tak zabezpieczone pianino mocowane jest na kontenerze samochodu za pomocą pasów transportowych, dzięki którym pianino nie przemieszcza się podczas transportu.

Transport pianin Warszawa - Ubezpieczenie

Ubezpieczenie transportu pianina nie jest obowiązkowe. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientom każdy transport pianina oraz otoczenie w którym jest wykonywana usługa jest ubezpieczony na kwotę do 200.000 zł.

Transport pianin Warszawa - Bezpieczeństwo

Transport pianin ma wiele aspektów. Jednym z nich jest komfort i bezpieczeństwo pracy, drugim otoczenie w którym odbywa się usługa transportu oraz noszenia pianina. Komfort a przede wszystkim bezpieczeństwo pracy jest najważniejsze szczególnie w przypadku transportu ciężkiego, oraz gabarytowo dużego pianina. Nie stosowanie się do zasad bezpieczeństwa może skutkować kalectwem a nawet śmiercią.

Bywa że klient prosi aby do noszenia pianina po domu zdjąć buty i wnosić pianino na piętro w skarpetkach. Tego typu rozwiązanie jest nie do przyjęcia.

Transport pianina Warszawa - Zabezpieczenie podłogi

Nasza minimalizuje prawdopodobieństwo uszkodzenia podłogi, w tym celu używa ślizgu który zabezpiecza spód pianina przed kontaktem z podłogą, oraz wykonuje usługę wózkami wyposażonymi w kauczukowe kółeczka, które nie rysują podłogi. W celu dokładniejszego zabezpieczenia korytarza transportowego oraz miejsca docelowego pianina zalecamy dodatkowe zabezpieczenie podłogi tekturą falista, oraz wyposażenie się w podkładki na których można bezpiecznie postawić i przesunąć pianino.

Transport pianina Warszawa - profesjonalny samochód

Transport pianina to przede wszystkim transport pianina samochodem. Nasze auta mają powierzchnię transportową 18 m3 oraz są wyposażone w windy załadowcze o udźwigu do 750 kg.

Samochód wyposażony w taką windę, znacznie ułatwia wykonanie załadunku i rozładunku pianina na samochód oraz z samochodu. Tego typu rozwiązanie oprócz komfortu pracowników zwiększa również bezpieczeństwo podczas wykonywanej usługi, pracownicy fizycznie nie muszą zdejmować pianina z paki samochodu.

Ważnym wyposażeniem samochodu są również belki do których można zamocować przewożone pianino za pomocą pasów transportowych, tak aby było nieruchome podczas transportu.

Poznaj referencje naszych Klientów:

Wypełnij formularz zapytania, dzięki temu naszkicujemy sobie obraz Twojej przeprowadzki.

 1. Napisz nam czy Twoja przeprowadzka to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 2. Wypisz listę mebli wraz z opisem.
 3. Określ jaki standard przeprowadzki Cię interesuje, czy chcesz przeprowadzkę z pakowaniem rzeczy w kartony, czy spakujesz je we własnym zakresie.
 4. Potrzebujemy informacji ile osób przeprowadza się, dzięki temu będziemy mieć poglądową informację ile kartonów jest do zabrania.
 5. Niezbędna jest informacja skąd dokąd jest przeprowadzka?
 6. Poinformuj nas z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
 7. Pomocna będzie też informacja jaka jest odległość od miejsca parkingowego do klatki.

W celu kontaktu z Tobą zostaw nam email do siebie, oraz numer telefonu.

Wypełnij formularz zapytania, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 736 666 624 chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do współpracy. Każdy klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  Montaż mebli

  montaż i skręcanie mebli warszawa

  Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia do demontażu, oraz montażu. Jeśli masz łóżko z materacem, łóżko piętrowe, szafę trzy drzwiową, wysoką szafę dwu drzwiową, szafę narożną, wiszącą szafkę to z pewnością niezbędny będzie demontaż, oraz montaż mebli.

  Ze względu na duże zapotrzebowanie na montaż mebli w paczkach stworzyliśmy ekipę specjalizującą się w tym zadaniu. Jeżeli Ty też masz do skręcenia meble w paczkach polecamy skorzystać z montiermebli.pl lub zadzwoń pod nr 660248775

  Usługi elektryczne

  elektryk warszawa, usługi i pomiary elektryczne

  Podczas przeprowadzki niekiedy potrzebna jest pomoc elektryka, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą EKINSTAL.

  Usługa elektryka to usługa która także pojawia się w trakcie przeprowadzki lub po przeprowadzce. Dlatego polecamy elektryka z uprawnieniami. Możemy zapewnić najwyższą jakość usług, ponieważ sprawdziliśmy dla Państwa, uprawnienia, oraz certyfikaty firmy EKINSTAL.PL

  Potrzebujesz elektryka? zadzwoń na nr 533423003  

  Kiedy wolne terminy?

  Stworzyliśmy kalendarz przeprowadzek on-line, dzięki któremu możesz sprawdzić wolne dni i godziny. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym terminem przeprowadzki, prosimy o sprawdzenie go oraz w każdym przypadku o kontakt telefoniczny.

  -> Wypełnij formularz zapytania <-

  Przejdź do naszego formularza zamówień, wypełnij wszystkie pola, a w krótkim czasie uzyskasz odpowiedź na Twój adres e-mail lub telefonicznie odnośnie ustalenia szczegółów Twojej usługi.

  Przejdź na stronę sklepu

  Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupem materiałów do przeprowadzki, dobrej jakości kartonów przeprowadzkowych, folii bąbelkowej, stretch, worków lub pojemników, przejdź na stronę https://pakolandia.pl.

  Opieramy się na stawkach godzinowych. W zależności od ilości oraz zakresu przeprowadzki zalecamy optymalną ilość pracowników, oraz niezbędną do wykonania przeprowadzki powierzchnię transportową. Nie mamy ukrytych kosztów. Opieramy się tylko na stawkach godzinowych. Nie doliczamy kosztów podjazdu ekipy. Nie liczymy dodatkowo przejechanych kilometrów. Na wycenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, dlatego też niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu w formie rozmowy telefonicznej, bądź wymiany informacji za pośrednictwem e-mailu. Dodatkową możliwością jest wypełnienie zapytania formularza przeprowadzki na naszej stronie.

  ZADZWOŃ: (+48) 736 666 624