Kalendarz przeprowadzek

Wychodząc na przeciw pytaniom Klientów stworzyliśmy kalendarz on line, w którym możesz sprawdzić wolne terminy. Możesz w nim sprawdzić dostępne daty, oraz godziny. Kalendarz jest prowadzony na bieżąco. Sprawdź dostępne terminy i zadzwoń do nas w celu złożenia zamówienia. Jesteśmy dostępni nawet godzinę od momentu zgłoszenia usługi. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja przeprowadzka zostanie wykonania w określonym terminie złóż zamówienie przeprowadzki i zarezerwuj miejsce w naszym kalendarzu wcześniej.

Jeżeli chcesz wykonać przeprowadzkę w środku tygodnia, zarezerwuj miejsce tydzień wcześniej, Jeżeli planujesz przeprowadzkę w piątek, lub sobotę zaplanuj przeprowadzkę z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Największe natężenie przeprowadzek jest w ostatnim tygodniu miesiąca. Jeżeli planujesz przeprowadzkę pod koniec miesiąca, i nie chcesz robić wszystkiego na ostatnią chwilę, w pośpiechu z przypadkową firmą, zarezerwuj miejsce w naszym kalendarzu już teraz.

UWAGA - nasza firma posiada wiele samochodów, fakt zajętego terminu nie oznacza zajętości wszystkich samochodów. Każdy samochód ma odrębny kalendarz. Kalendarz prezentuje przybliżone wartości i terminy w każdej chwili mogą ulec zmianie, dlatego zawsze prosimy o kontakt tel. (+48) 736 666 624.

Samochód nr 1 (LEGENDA)

Samochód nr 2 (ŻÓŁTY)

Samochód nr 3 (DUŃCZYK)

Samochód nr 4 (Z ŁOMIANEK)

Samochód nr 5 (CZARNY)

Samochód nr 6 (ACHILLES)

Samochód nr 7 (RYBOWÓZ)

Wypełnij formularz zapytania, dzięki temu naszkicujemy sobie obraz Twojej przeprowadzki.

 1. Napisz nam czy Twoja przeprowadzka to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 2. Wypisz listę mebli wraz z opisem.
 3. Określ jaki standard przeprowadzki Cię interesuje, czy chcesz przeprowadzkę z pakowaniem rzeczy w kartony, czy spakujesz je we własnym zakresie.
 4. Potrzebujemy informacji ile osób przeprowadza się, dzięki temu będziemy mieć poglądową informację ile kartonów jest do zabrania.
 5. Niezbędna jest informacja skąd dokąd jest przeprowadzka?
 6. Poinformuj nas z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
 7. Pomocna będzie też informacja jaka jest odległość od miejsca parkingowego do klatki.

W celu kontaktu z Tobą zostaw nam email do siebie, oraz numer telefonu.

Wypełnij formularz zapytania, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 736 666 624 chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do współpracy. Każdy klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  Opieramy się na stawkach godzinowych. W zależności od ilości oraz zakresu przeprowadzki zalecamy optymalną ilość pracowników, oraz niezbędną do wykonania przeprowadzki powierzchnię transportową. Nie mamy ukrytych kosztów. Opieramy się tylko na stawkach godzinowych. Nie doliczamy kosztów podjazdu ekipy. Nie liczymy dodatkowo przejechanych kilometrów. Na wycenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, dlatego też niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu w formie rozmowy telefonicznej, bądź wymiany informacji za pośrednictwem e-mailu. Dodatkową możliwością jest wypełnienie zapytania formularza przeprowadzki na naszej stronie.

  ZADZWOŃ: (+48) 736 666 624