Transport mebli Warszawa

Transport mebli Warszawa to usługa skierowana do osób prywatnych, firm, oraz instytucji. Transport mebli nasz konsultant wyceni telefonicznie. W trakcie rozmowy nasz pracownik zada parę pytań:

 • Jaki jest planowany termin przeprowadzki? Podaj adres początkowy i końcowy transportu?
 • Z którego piętra na które piętro jest transport mebli?
 • Czy są windy?
 • Czy jest bezpośredni podjazd pod klatki?
 • Jakie meble zabieramy, ile sztuk? Podaj wymiary.

Transport mebli Warszawa - Jak zabezpieczamy meble

Standardem jest zabezpieczenie mebli folią stretch, tak aby drzwiczki i szuflady nie otwierały się i nie wysuwały się w trakcie noszenia. Takie zabezpieczenie chroni zarówno mebel, jak i klatkę schodową przed zniszczeniem. Meble zabezpieczane są również na kontenerze samochodu pasami, oraz kocami transportowymi.

Transport mebli Warszawa - Demontaż i montaż mebli

Transport mebli to usługa która niekiedy wymaga narzędzi, oraz umiejętności w demontażu i montażu mebli. Do tego typu mebli często należy zaliczyć łóżka z materacem, łóżka piętrowe, szafy trzydrzwiowe, wysokie szafy dwudrzwiowe (powyżej 2 m, meblościanki, zestawy mebli, biurka narożne.

Nasi pracownicy wyposażeni są w wózki pasy, oraz narzędzia, które znacznie usprawniają usługę transportu mebli. Montaż mebli to jedno z naszych specjalizacji. Profesjonalnie montujemy meble ikea, agata, jysk, brw i inne.

Transport mebli Warszawa - Transport mebli gabarytowych

Transport mebli to czasami transport bardzo ciężkich mebli z metalu, litego drewna, bądź mebli tapicerowanych niestandardowych rozmiarów np: kanap ponad 3 metrowych z funkcją spania. Takie meble które ważą ponad 100 kg nie są standardową usługą. Jest to usługa wyceniana i płatna indywidualnie.

Transport mebli gabarytowych to usługa w której niezbędna jest siła, doświadczenie, oraz precyzja. Jest to praca często z dużymi gabarytowo oraz ciężkimi przedmiotami wymagającymi delikatnego postępowania.

Nasi pracownicy wyposażeni są w specjalistyczne wózki, pasy, oraz ślizgi, które znacznie usprawniają proces transportu mebli.

Transport mebli Warszawa - Transport mebli z salonu meblowego

Oferujemy również odbiór mebli ze sklepów meblowych. Razem z usługą transportu mebli oferujemy usługi montażu mebli.

Tego rodzaju transport możemy wycenić telefonicznie. Nasza ekipa posiada wózki transportowe, pasy, oraz narzędzia niezbędne do montażu mebli. Realizujemy również transport mebli antycznych, mamy doświadczenie w delikatnym obchodzeniu się z dużymi meblami.

Transport mebli Warszawa - Wciąganie i spuszczanie mebli

Niekiedy bywa że meble nie mieszczą się w standardowych wejściach i niezbędne jest wciągnięcie lub spuszczenie mebli przez okno, balkon, taras. W tym przypadku możliwa jest wycena telefoniczna, jednak często wymagana jest wizja lokalowa.

Transport mebli z usługą wciągania, lub spuszczania mebli wymaga odpowiedniej ilości osób, oraz sprzętu. Zadzwoń do nas i zapytaj się o szczegóły.

Transport mebli Warszawa - Ubezpieczenie

Ubezpieczenie transportu mebli nie jest obowiązkowe. Nasza firma wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów ubezpiecza każdy transport mebli na kwotę 200 000 zł. W naszej firmie pracują tylko profesjonaliści, jednak nie zawsze wszystko jest do przewidzenia, wtedy ważne jest ubezpieczenie transportu mebli szczególnie, gdy meble są niepowtarzalne i zależy ci na komforcie w razie nieprzewidzianych okoliczności.

Transport mebli do Warszawy lub z Warszawy

Wykonujemy również przewóz mebli poza teren Warszawy lub do Warszawy.

W przypadku transportu mebli w okolicach Warszawy nie doliczamy dodatkowo przejechanych kilometrów, nie liczymy podstawienia samochodu.

W przypadku transportu mebli międzymiastowych dodatkowo doliczamy stawkę godzinową + 2zł / km liczone w obie strony.

Transport mebli wymaga odpowiedniej kubatury samochodu, nasza firma dysponuje powierzchnią transportową do 100 m3.

Pracownicy wyposażeni są w wózki, pasy, oraz narzędzia do ewentualnego demontażu i montażu mebli. W przypadku transportu mebli gabarytowych, lub ciężkich posiadamy specjalistyczne wózki, ślizgi oraz pasy. Nasze samochody wyposażone są w windy załadowcze, co ułatwia rozładunek ciężkich i dużych przedmiotów.

Poznaj referencje naszych Klientów:

Wypełnij formularz zapytania, dzięki temu naszkicujemy sobie obraz Twojej przeprowadzki.

 1. Napisz nam czy Twoja przeprowadzka to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 2. Wypisz listę mebli wraz z opisem.
 3. Określ jaki standard przeprowadzki Cię interesuje, czy chcesz przeprowadzkę z pakowaniem rzeczy w kartony, czy spakujesz je we własnym zakresie.
 4. Potrzebujemy informacji ile osób przeprowadza się, dzięki temu będziemy mieć poglądową informację ile kartonów jest do zabrania.
 5. Niezbędna jest informacja skąd dokąd jest przeprowadzka?
 6. Poinformuj nas z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
 7. Pomocna będzie też informacja jaka jest odległość od miejsca parkingowego do klatki.

W celu kontaktu z Tobą zostaw nam email do siebie, oraz numer telefonu.

Wypełnij formularz zapytania, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 736 666 624 chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do współpracy. Każdy klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  Montaż mebli

  montaż i skręcanie mebli warszawa

  Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia do demontażu, oraz montażu. Jeśli masz łóżko z materacem, łóżko piętrowe, szafę trzy drzwiową, wysoką szafę dwu drzwiową, szafę narożną, wiszącą szafkę to z pewnością niezbędny będzie demontaż, oraz montaż mebli.

  Ze względu na duże zapotrzebowanie na montaż mebli w paczkach stworzyliśmy ekipę specjalizującą się w tym zadaniu. Jeżeli Ty też masz do skręcenia meble w paczkach polecamy skorzystać z montiermebli.pl lub zadzwoń pod nr 660248775

  Usługi elektryczne

  elektryk warszawa, usługi i pomiary elektryczne

  Podczas przeprowadzki niekiedy potrzebna jest pomoc elektryka, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą EKINSTAL.

  Usługa elektryka to usługa która także pojawia się w trakcie przeprowadzki lub po przeprowadzce. Dlatego polecamy elektryka z uprawnieniami. Możemy zapewnić najwyższą jakość usług, ponieważ sprawdziliśmy dla Państwa, uprawnienia, oraz certyfikaty firmy EKINSTAL.PL

  Potrzebujesz elektryka? zadzwoń na nr 533423003  

  Kiedy wolne terminy?

  Stworzyliśmy kalendarz przeprowadzek on-line, dzięki któremu możesz sprawdzić wolne dni i godziny. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym terminem przeprowadzki, prosimy o sprawdzenie go oraz w każdym przypadku o kontakt telefoniczny.

  -> Wypełnij formularz zapytania <-

  Przejdź do naszego formularza zamówień, wypełnij wszystkie pola, a w krótkim czasie uzyskasz odpowiedź na Twój adres e-mail lub telefonicznie odnośnie ustalenia szczegółów Twojej usługi.

  Przejdź na stronę sklepu

  Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupem materiałów do przeprowadzki, dobrej jakości kartonów przeprowadzkowych, folii bąbelkowej, stretch, worków lub pojemników, przejdź na stronę https://pakolandia.pl.

  Opieramy się na stawkach godzinowych. W zależności od ilości oraz zakresu przeprowadzki zalecamy optymalną ilość pracowników, oraz niezbędną do wykonania przeprowadzki powierzchnię transportową. Nie mamy ukrytych kosztów. Opieramy się tylko na stawkach godzinowych. Nie doliczamy kosztów podjazdu ekipy. Nie liczymy dodatkowo przejechanych kilometrów. Na wycenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, dlatego też niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu w formie rozmowy telefonicznej, bądź wymiany informacji za pośrednictwem e-mailu. Dodatkową możliwością jest wypełnienie zapytania formularza przeprowadzki na naszej stronie.

  ZADZWOŃ: (+48) 736 666 624