Przeprowadzki Warszawa, transport mebli Warszawa, firma przeprowadzkowa Warszawa

Przeprowadzka standardowa Warszawa

Usługa wyniesienia mienia, transport, oraz wniesienie mienia do lokalu.

Zabezpieczenie mebli, wyniesienie mienia, transport, wniesienie rzeczy do lokalu, demontaż i montaż mebli.

Spakowanie rzeczy, zabezpieczenie mebli, zniesienie mienia, transport, wniesienie mienia do lokalu, demontaż i montaż mebli.

Co jest w pakiecie?

W tym wariancie nasza firma oferuje

 • Demontaż i montaż mebli,
 • Zabezpieczenie mebli folią bąbelkową, oraz folią stretch
 • Zniesienie mebli, oraz kartonów i worków itp.
 • Zabezpieczenie mienia na samochodzie
 • Transport
 • Rozlokowanie rzeczy do docelowych pomieszczeń
przeprowadzka bibliotek warszawa

Przeprowadzka standardowa - Opróżnij meble

W wariancie przeprowadzki standardowej nasza firma zabezpiecza meble przygotuj się do przeprowadzki i opróżnij meble z zawartości. Nasza firma nie przewozi mebli nieopróżnionych. Jeżeli chcesz aby nasza firma spakowała rzeczy do kartonów możesz skorzystać sprawdź kompleksowe przeprowadzki.

Przeprowadzka standardowa - Zabezpieczenie mebli

W usłudze przeprowadzki standardowej zabezpieczenie mebli leży po stronie naszej firmy przeprowadzkowej. Meble zabezpieczamy w całości folią stretch, dzięki temu drzwi, szuflady, oraz inne ruchome części nie otwierają się w trakcie manewrowania. Porządne zabezpieczenie meble zabezpiecza zarówno meble przed przed uszkodzeniem, oraz ubrudzeniem, ale również zabezpiecza klatkę schodową przed zniszczeniami.

montaż mebli warszawa

Przeprowadzka standardowa - Demontaż mebli

Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż oraz montaż mebli, Nie martw się tym nasza firma oferuje usługę demontażu i montażu mebli. Aby prawidłowo wykonać tę czynność niezbędne są narzędzia, doświadczenie, oraz umiejętności.

Nasza firma w standardzie posiada usługę demontażu i montażu mebli.  Meble które najczęściej przeznaczane są do demontażu to szafy 3 drzwiowe, szafy narożne, szafy 2 drzwi powyżej 2m, łóżka z materacem, łóżka piętrowe, inne zestawy mebli zestawy mebli.

Przeprowadzka standardowa - Kartony

Kartony do przeprowadzki standardowej  klient organizuje we własnym zakresie. W naszym sklepie możesz kupić w cenie 5 zł/ szt. Posiadamy kartony 3 warstwowe o rozmiarach 420 x 340 x 335, gramaturze 440 g. Karton zapakowany pełen książek waży maksymalnie 25 - 30 kg. Jest to optymalny ciężar do pracy. Staraj się aby kartony nie przekraczały tej wagi. Ułatwi to pracę pracownikom firmy przeprowadzkowej jak i również tobie przy rozpakowaniu rzeczy.

przeprowadzki bibliotek warszawa
przeprowadzki warszawa, transport kartonów

Przeprowadzka standardowa - Zaklej kartony

Bardzo często powtarzanym błędem przez klientów jest nie sklejanie kartonów od spodu, oraz wierzchu kartonu. Jeżeli nie skleisz kartonu od spodu, efekt będzie taki że wszystko, bądź część przygotowanych rzeczy wysypuje się z kartonu. W przypadku gdy nie skleisz kartonów od góry, kartony nie będą stabilne, będą się rozpadać i ciężko będzie ustawiać je jeden na drugim.

Przeprowadzka standardowa - Podpisz kartony

W trakcie pakowania rzeczy, nie zapomnij napisać na kartonie jaka jest jego zawartość oraz umieszczenie informacje o zawartości szczególnie ważne jest, gdy karton zapakowany jest szkłem, lub innymi delikatnymi przedmiotami.

Dzięki tej informacji pracownik jest poinformowany aby przyłożyć należytą staranność i ostrożność. Ważne jest aby karton był podpisany do jakiego pomieszczenia ma docelowo trafić. Dzięki temu pozbędziesz się chaosu związanego z rozlokowaniem mienia i usprawnisz przeprowadzkę.

Podpisz docelowe pomieszczenia

Aby karton mógł trafić do docelowego miejsca podpisz pomieszczenia odpowiednio numerem, imieniem, kolorem, itp. Dzięki temu pracownicy nie będą mieli wątpliwości do jakiego pomieszczenia ma trafić konkretna paczka.

Przeprowadzka standardowa - Transport gabarytu

Przeprowadzka standardowa to czasem transport niestandardowych gabarytów czyli przedmiotów powyżej 100 kg. Taka usługa jest usługą szczególną, ponieważ przedmioty są często bardzo duże, ciężkie, a za razem delikatne. Wycena transportu dobywa się indywidualnie.

Nasza firma do tego celu usługi wyposażona jest w profesjonalne wózki, ślizgi, oraz pasy do noszenia gabarytów. Posiadamy również niezbędne doświadczenie, umiejętności oraz referencje.

Wciąganie mebli przez taras, balkon, okno

Przeprowadzka do nowego miejsca wiąże się z przenoszeniem różnych przedmiotów. Bywa że niektóre przedmioty nie mieszczą się w standardowym wejściu nowej lokalizacji. Dlatego też oferujemy usługę wciągania mebli za pomocą pasów, lub dźwigu przez taras, balkon, okno. Z racji niestandardowej usługi taka usługa wyceniana jest indywidualnie na miejscu wciągania przedmiotu.

Przeprowadzka standardowa - Ubezpieczenie przeprowadzki

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów każda nasza przeprowadzka jest ubezpieczona do kwoty 200 000 zł. Ubezpieczeniu podlega zarówno przewożone mienie, ale również otoczenie przeprowadzki. Bądź spokojny jesteśmy firmą, która posiada aktualne ubezpieczenie dla Twojej przeprowadzki.

Przeprowadzki Warszawa, transport mebli Warszawa, firma przeprowadzkowa Warszawa

Poznaj referencje naszych Klientów:

Wypełnij formularz zapytania, dzięki temu naszkicujemy sobie obraz Twojej przeprowadzki.

 1. Napisz nam czy Twoja przeprowadzka to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 2. Wypisz listę mebli wraz z opisem.
 3. Określ jaki standard przeprowadzki Cię interesuje, czy chcesz przeprowadzkę z pakowaniem rzeczy w kartony, czy spakujesz je we własnym zakresie.
 4. Potrzebujemy informacji ile osób przeprowadza się, dzięki temu będziemy mieć poglądową informację ile kartonów jest do zabrania.
 5. Niezbędna jest informacja skąd dokąd jest przeprowadzka?
 6. Poinformuj nas z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
 7. Pomocna będzie też informacja jaka jest odległość od miejsca parkingowego do klatki.

W celu kontaktu z Tobą zostaw nam email do siebie, oraz numer telefonu.

Wypełnij formularz zapytania, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 736 666 624 chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do współpracy. Każdy klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  Montaż mebli

  montaż i skręcanie mebli warszawa

  Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia do demontażu, oraz montażu. Jeśli masz łóżko z materacem, łóżko piętrowe, szafę trzy drzwiową, wysoką szafę dwu drzwiową, szafę narożną, wiszącą szafkę to z pewnością niezbędny będzie demontaż, oraz montaż mebli.

  Ze względu na duże zapotrzebowanie na montaż mebli w paczkach stworzyliśmy ekipę specjalizującą się w tym zadaniu. Jeżeli Ty też masz do skręcenia meble w paczkach polecamy skorzystać z montiermebli.pl lub zadzwoń pod nr 660248775

  Usługi elektryczne

  elektryk warszawa, usługi i pomiary elektryczne

  Podczas przeprowadzki niekiedy potrzebna jest pomoc elektryka, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą EKINSTAL.

  Usługa elektryka to usługa która także pojawia się w trakcie przeprowadzki lub po przeprowadzce. Dlatego polecamy elektryka z uprawnieniami. Możemy zapewnić najwyższą jakość usług, ponieważ sprawdziliśmy dla Państwa, uprawnienia, oraz certyfikaty firmy EKINSTAL.PL

  Potrzebujesz elektryka? zadzwoń na nr 533423003  

  Kiedy wolne terminy?

  Stworzyliśmy kalendarz przeprowadzek on-line, dzięki któremu możesz sprawdzić wolne dni i godziny. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym terminem przeprowadzki, prosimy o sprawdzenie go oraz w każdym przypadku o kontakt telefoniczny.

  -> Wypełnij formularz zapytania <-

  Przejdź do naszego formularza zamówień, wypełnij wszystkie pola, a w krótkim czasie uzyskasz odpowiedź na Twój adres e-mail lub telefonicznie odnośnie ustalenia szczegółów Twojej usługi.

  Przejdź na stronę sklepu

  Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupem materiałów do przeprowadzki, dobrej jakości kartonów przeprowadzkowych, folii bąbelkowej, stretch, worków lub pojemników, przejdź na stronę https://pakolandia.pl.

  Opieramy się na stawkach godzinowych. W zależności od ilości oraz zakresu przeprowadzki zalecamy optymalną ilość pracowników, oraz niezbędną do wykonania przeprowadzki powierzchnię transportową. Nie mamy ukrytych kosztów. Opieramy się tylko na stawkach godzinowych. Nie doliczamy kosztów podjazdu ekipy. Nie liczymy dodatkowo przejechanych kilometrów. Na wycenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, dlatego też niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu w formie rozmowy telefonicznej, bądź wymiany informacji za pośrednictwem e-mailu. Dodatkową możliwością jest wypełnienie zapytania formularza przeprowadzki na naszej stronie.

  ZADZWOŃ: (+48) 736 666 624