Przeprowadzki mieszkań Warszawa

Przeprowadzka mieszkania Warszawa to usługa którą nasz konsultant może wycenić telefonicznie. W trakcie rozmowy nasz pracownik zada parę pytań dzięki którym będzie znał szczegóły przeprowadzki. Na podstawie otrzymanych odpowiedzi określi potrzebną ilość pracowników, niezbędną powierzchnię transportową, oraz przybliżony czas realizacji usługi. Opierając się na stawce godzinowej nasz konsultant oszacuje przybliżony koszt przeprowadzki.

Przygotuj się do rozmowy, aby wycena była jak najbardziej dokładna musisz odpowiedzieć nam szczerze na pytania:

 • Podaj adres początkowy i końcowy przeprowadzki?
 • Z którego piętra na które piętro jest przeprowadzka?
 • Czy są windy?
 • Czy jest bezpośredni podjazd pod klatki?
 • Czy zabieramy wszystkie meble? czy tylko wybrane meble? a może przewozimy tylko drobne rzeczy w kartonach i workach?
 • Jakie meble zabieramy i ile sztuk?
 • Ile osób przeprowadza się?
 • Czy drobne rzeczy typu ubrania, książki, szkło i inne drobiazgi będą spakowane w kartony i worki i przygotowane do zabrania, czy ma zająć się tym nasza firma przeprowadzkowa?
 • Czy jest wyposażenie mieszkania które kwalifikuje się do demontażu np żyrandole, karnisze, półki itp?
 • Jaki jest planowany termin przeprowadzki?

Usługa wyniesienia mienia, transport, oraz wniesienie mienia do lokalu.

Zabezpieczenie mebli, wyniesienie mienia, transport, wniesienie rzeczy do lokalu, demontaż i montaż mebli.

Spakowanie rzeczy, zabezpieczenie mebli, zniesienie mienia, transport, wniesienie mienia do lokalu, demontaż i montaż mebli.

Przeprowadzka mieszkania Warszawa - Firma przeprowadzkowa Warszawa

W dzień przeprowadzki nasi pracownicy przyjeżdżają ze wszelkimi materiałami do pakowania: kartonami, folią stretch, folią pęcherzykową, taśmami, workami, papierem pakowym. Wszystkie te materiały wliczone są w cenę przeprowadzki.

100 zł / h za 1 pracownika w cenę wliczone są materiały do zabezpieczenia (kartony, folia stretch, folia pęcherzykowa, taśmy, worki, papier pakowy), ubezpieczenie. Wszyscy nasi pracownicy są legalnie zatrudnieni. Nie mamy pracowników z Ukrainy. Nie pracują u nas dorywczo studenci.

Przeprowadzka mieszkania Warszawa - Kartony do przeprowadzki

Jeżeli chcesz spakować swoje rzeczy we własnym zakresie możesz kupić je u nas w cenie 5 zł/szt. Dostawa kartonów jest w ciągu 24-48 godzin od momentu zamówienia kartonów. Nasze kartony są idealne do pakowania książek, szkła, oraz innych drobnych rzeczy. Kartony mają rozmiar 42 cm x 33,5 cm x 34 cm.

Przeprowadzka mieszkania Warszawa - Karton do książek

Nasz karton pełen książek waży 28-30 kg, jest to optymalna waga do noszenia zarówno dla pracowników, jak i dla klienta, który będzie rozpakowywał zapakowane kartony. Do pakowania kartonów niezbędne jest użycie taśmy klejącej. Kartony powinien być zaklejony od dołu i od góry kartonu. Pomocne jest również podpisanie kartonów, tak aby trafiły do odpowiedniego pomieszczenia. Dzięki temu pozbywamy się chaosu podczas przeprowadzki.

Przeprowadzka mieszkania Warszawa - Karton do szkła

Jest to również optymalny karton do pakowania szkła, ponieważ nie ma możliwości przepakowania, przeciążenia kartonu, dzięki czemu bez obaw można ustawiać kartony w stosy nie martwiąc się że zapadną się pod własnym ciężarem.

Przeprowadzka mieszkania Warszawa - Pakowanie ubrań

Wszystkie ubrania pakujemy w kartony, nie ma mowy o pakowaniu ubrań w worki. Posiadamy specjalne kartony na ubrania wiszące. Dzięki naszemu pakowaniu Twoje ubranie będzie czyste, wyprasowane i pachnące. Nie pakuj ubrań do worków, gdyż będą pogniecione, mogą się pobrudzić, oraz mogą mieć nieprzyjemny zapach plastiku. Optymalnym i dużo tańszym rozwiązaniem niż pakowanie ubrań w kartony, jest pakowanie w worki. Zarówno możesz spakować rzeczy luźne nie poskładane, jak również ubrania na wieszakach.

Jeżeli chodzi o rzeczy luźne, to po prostu wrzucamy do worka, zaklejamy taśmą i zalecamy podpisać z jakiego pomieszczenia są wynoszone, tak aby w miejscu docelowym bez problemu trafiły do miejsca przeznaczenia. Jeżeli chodzi o ubrania wiszące, to nie ma potrzeby ściągania ubrań z wieszaków. Optymalną techniką jest spakowanie ubrań z wieszakami do worków 240 l. Spakuj je tak, aby worek był pokrowcem, spakowane ubranie ma wyglądać jak odebrane z pralni. Pamiętaj, aby wieszaki czymś związać ze sobą, albo zacisnąć samozaciskową opaską „trytytką”. Ważne jest również, aby worek skleić od spodu tak aby ubrania nie pobrudziły się.

Przeprowadzka mieszkania Warszawa - Zabezpieczenie mebli

Zabezpieczenie mebli do przeprowadzki to podstawowa czynność bez której ciężko wyobrazić sobie profesjonalnie wykonaną przeprowadzkę. Nasza firma przeprowadzkowa zabezpieczy meble folią bąbelkową, folią strecz, ewentualnie kocem transportowym.

Meble zabezpieczamy w taki sposób, aby szuflady nie wysuwały się i drzwiczki nie otwierały w trakcie noszenia, co zabezpiecza zarówno mebel przed uszkodzeniem, jak i klatkę przed porysowaniem ścian.

Przeprowadzka mieszkania Warszawa - Demontaż i montaż mebli

Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż mebli. Do tego typu mebli zalicza się łóżka z materacem, łóżka piętrowe, szafy 3 drzwiowe, wysokie szafy dwudrzwiowe, szafy narożne.

Nasza ekipa jest wyspecjalizowana w tego typu przeprowadzkach, posiadamy niezbędne narzędzia oraz doświadczenie. Stając na przeciw zapotrzebowaniom klientów oferujemy montaż nowych mebli w paczkach, specjalizujemy się w montażu mebli Ikea, brw, agata, jysk, bodzio.

Przeprowadzka mieszkania Warszawa - Transport ciężkich gabarytów

Zdarza się że na przeprowadzce mieszkania transportowane są nie tylko standardowe meble i drobne rzeczy, ale również gabarytowe przedmioty np sejf, pianino, duże meble z litego drewna. W tym przypadku rzeczy powyżej 100 kg liczone są indywidualnie w zależności od warunków pracy.

Do tego rodzaju przedsięwzięć jesteśmy wyposażeni w różnego rodzaju wózki, pasy, oraz ślizgi.

Przeprowadzka mieszkania Warszawa - Wciąganie i ściąganie mebli

Przeprowadzki mieszkań to przede wszystkim praca w bloku, gdzie trzeba przemieszczać się korytarzami, oraz przechodzić przez wiele drzwi. Niekiedy zdarza się że meble są zbyt duże aby wnieść je przez wejście , dlatego też oferujemy usługę wciągania i ściągania mebli przez balkon, okno, taras. Posiadamy niezbędne doświadczenie, oraz sprzęt. Usługa jest wyceniana indywidualnie. Zadzwoń i dowiedz się o szczegóły.

Przeprowadzka mieszkania Warszawa - Ubezpieczenie przeprowadzki

Ubezpieczenie przeprowadzki nie jest konieczne, jednak dla komfortu i poczucia bezpieczeństwa klientów nasza firma opłaciła ubezpieczenie każdej przeprowadzki.

Po wykonanej przeprowadzce dostaniesz do podpisania protokół wykonania przeprowadzki.

Przeprowadzki Warszawa, transport mebli Warszawa, firma przeprowadzkowa Warszawa

Poznaj referencje naszych Klientów:

Wypełnij formularz zapytania, dzięki temu naszkicujemy sobie obraz Twojej przeprowadzki.

 1. Napisz nam czy Twoja przeprowadzka to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 2. Wypisz listę mebli wraz z opisem.
 3. Określ jaki standard przeprowadzki Cię interesuje, czy chcesz przeprowadzkę z pakowaniem rzeczy w kartony, czy spakujesz je we własnym zakresie.
 4. Potrzebujemy informacji ile osób przeprowadza się, dzięki temu będziemy mieć poglądową informację ile kartonów jest do zabrania.
 5. Niezbędna jest informacja skąd dokąd jest przeprowadzka?
 6. Poinformuj nas z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
 7. Pomocna będzie też informacja jaka jest odległość od miejsca parkingowego do klatki.

W celu kontaktu z Tobą zostaw nam email do siebie, oraz numer telefonu.

Wypełnij formularz zapytania, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 736 666 624 chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do współpracy. Każdy klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  Montaż mebli

  montaż i skręcanie mebli warszawa

  Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia do demontażu, oraz montażu. Jeśli masz łóżko z materacem, łóżko piętrowe, szafę trzy drzwiową, wysoką szafę dwu drzwiową, szafę narożną, wiszącą szafkę to z pewnością niezbędny będzie demontaż, oraz montaż mebli.

  Ze względu na duże zapotrzebowanie na montaż mebli w paczkach stworzyliśmy ekipę specjalizującą się w tym zadaniu. Jeżeli Ty też masz do skręcenia meble w paczkach polecamy skorzystać z montiermebli.pl lub zadzwoń pod nr 660248775

  Usługi elektryczne

  elektryk warszawa, usługi i pomiary elektryczne

  Podczas przeprowadzki niekiedy potrzebna jest pomoc elektryka, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą EKINSTAL.

  Usługa elektryka to usługa która także pojawia się w trakcie przeprowadzki lub po przeprowadzce. Dlatego polecamy elektryka z uprawnieniami. Możemy zapewnić najwyższą jakość usług, ponieważ sprawdziliśmy dla Państwa, uprawnienia, oraz certyfikaty firmy EKINSTAL.PL

  Potrzebujesz elektryka? zadzwoń na nr 533423003  

  Kiedy wolne terminy?

  Stworzyliśmy kalendarz przeprowadzek on-line, dzięki któremu możesz sprawdzić wolne dni i godziny. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym terminem przeprowadzki, prosimy o sprawdzenie go oraz w każdym przypadku o kontakt telefoniczny.

  -> Wypełnij formularz zapytania <-

  Przejdź do naszego formularza zamówień, wypełnij wszystkie pola, a w krótkim czasie uzyskasz odpowiedź na Twój adres e-mail lub telefonicznie odnośnie ustalenia szczegółów Twojej usługi.

  Przejdź na stronę sklepu

  Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupem materiałów do przeprowadzki, dobrej jakości kartonów przeprowadzkowych, folii bąbelkowej, stretch, worków lub pojemników, przejdź na stronę https://pakolandia.pl.

  Opieramy się na stawkach godzinowych. W zależności od ilości oraz zakresu przeprowadzki zalecamy optymalną ilość pracowników, oraz niezbędną do wykonania przeprowadzki powierzchnię transportową. Nie mamy ukrytych kosztów. Opieramy się tylko na stawkach godzinowych. Nie doliczamy kosztów podjazdu ekipy. Nie liczymy dodatkowo przejechanych kilometrów. Na wycenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, dlatego też niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu w formie rozmowy telefonicznej, bądź wymiany informacji za pośrednictwem e-mailu. Dodatkową możliwością jest wypełnienie zapytania formularza przeprowadzki na naszej stronie.

  ZADZWOŃ: (+48) 736 666 624