Przeprowadzki Warszawa, transport mebli Warszawa, firma przeprowadzkowa Warszawa

Tanie przeprowadzki ekonomiczne Warszawa

Tanie przeprowadzki czyli przeprowadzka bez mebli, tyko kartony, worki, plecaki, oraz innego rodzaju paczki. Rzeczy drobne klient pakuje we własnym zakresie w kartony, worki, oraz innego rodzaju pakunki. W tym wariancie klient organizuje na własną rękę kartony i worki.

Usługa wyniesienia mienia, transport, oraz wniesienie mienia do lokalu.

Zabezpieczenie mebli, wyniesienie mienia, transport, wniesienie rzeczy do lokalu, demontaż i montaż mebli.

Spakowanie rzeczy, zabezpieczenie mebli, zniesienie mienia, transport, wniesienie mienia do lokalu, demontaż i montaż mebli.

Tania przeprowadzka - Cennik

100 zł/h* - 1 osoba (kierowca) + Powierzchnia transportowa 18m3 + wózki
* minimalny czas wynajęcia 3h
Jeżeli masz do transportu meble Twoja przeprowadzka kwalifikuje się do przeprowadzki standardowej (sprawdź dlaczego).

Tania przeprowadzka - Kartony

Tania przeprowadzka to transport kartonów, worków, plecaków. W wariancie taniej przeprowadzki klient organizuje we własnym zakresie kartony i worki. Kartony na tanią przeprowadzkę można zdobyć na własną rękę z pobliskich sklepów, fabryk, biur. Jeżeli nie masz możliwości zorganizowania kartonów za darmo, możesz kupić kartony u nas w sklepie w cenie 4 zł/szt. Przy przeprowadzce z naszą firmą i zamówieniu 40 szt. dostawa kartonów jest gratis.

Przeprowadzki Warszawa, transport mebli Warszawa, firma przeprowadzkowa Warszawa

Tania przeprowadzka - Jak się spakować?

Tania przeprowadzka wynika z faktu że pakowanie rzeczy drobnych leży po stronie klienta. Pakowanie kartonów to łatwe, ale czasochłonne zajęcie, dlatego nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę.

Pakując kartony pamiętaj, że zasada pakowania rzeczy do kartonów jest prosta: im cięższe przedmioty tym mniejszy karton, im lżejsze przedmioty tym większy kartony. Do kartonu pakuje się książki, szkło, porcelanę, kryształy, ubrania, garnki, zabawki oraz inne drobne rzeczy.

Tania przeprowadzka - Zaklej kartony

Pamiętaj, aby kartony zakleić od spodu i od góry. Takie spakowanie zapewnia, że rzeczy w kartonach nie wysypią się w trakcie przeprowadzki.

Tania przeprowadzka - Podpisz kartony

Pakując kartony przygotuj się logistycznie. Zanim zacznie się przeprowadzka podpisz wszystkie kartony, worki, oraz wszelkiego innego rodzaju pakunki. Podpisanie kartonu ułatwi pracownikom pracę. Będą wiedzieli do jakiego pomieszczenia docelowo ma trafić paczka.

Podpisując karton zaznacz co jest w nim spakowane. Szczególnie ważne jest to przy przedmiotach delikatnych typu szkło, porcelana, kryształ, lustro, sprzęt agd, rtv, ponieważ są to rzeczy łatwo podatne na uszkodzenia. W mających sens przypadkach zaznacz, gdzie jest dół, a gdzie góra kartonu. Jeżeli jest to uzasadnione podpisz i zaznacz wyraźnie na wierzchu kartonu, aby nie ustawiać w stosy.

przeprowadzki bibliotek warszawa
przeprowadzki warszawa, transport kartonów

Tania przeprowadzka - Pakowanie książek

Postaraj się, aby karton nie przekraczał wagi 25 - 30 kg. Jest to optymalna waga kartonu do noszenia dla pracowników. Staraj się, aby karton był zapakowany do pełna, nie zostawiaj wolnej powierzchni w kartonie, pakowanie kartonu książkami do pełna zapobiegnie zagniataniu się kartonów, oraz ostatecznie zmniejszy ilość spakowanych kartonów.

Tania przeprowadzka - Pakowanie zabawek

Do pakowania dużych zabawek doskonale sprawdzają się duże kartony, worki, jak i również folia stretch, którą możesz zawinąć i zabezpieczyć przedmioty. Jeżeli zdecydujesz się pakować zabawki we własnym zakresie zwróć uwagę na wszelkie ruchome i delikatne części. Jeżeli jest możliwy demontaż bez uszczerbku, zalecamy wykonanie takiej czynności. Pamiętaj jednak, aby nie zgubić zdemontowanych elementów. Zabezpiecz wszystko i umieść w jednym pakunku, kartonie, worku. Na samym końcu podpisz.

Przeprowadzki domów Warszawa, transport mebli

Tania przeprowadzka - Pakowanie rzeczy delikatnych

Tania przeprowadzka łączy się z przygotowaniami do pakowania rzeczy delikatnych. Niezbędne jest, aby wyposażyć się w materiały do pakowania szkła, porcelany i kryształów. Do tego zadania potrzebny będzie karton, papier pakowy, folia bąbelkowa, oraz wypełniacze.

Karton do przeprowadzki możesz zdobyć w pobliskim sklepie, bazarze, biurze, fabryce. Jeżeli nie chcesz tracić czasu, ani wkładać prywatnych rzeczy do kartonów używanych, możesz kupić kartony u nas w sklepie.

Folia bąbelkowa oraz papier pakowy to optymalne rozwiązanie do zabezpieczenia delikatnych przedmiotów. Tanim rozwiązaniem jest użycie do tego celu dużych gazet. Jeżeli masz większy budżet warto kupić folię bąbelkową oraz papier pakowy który doskonale zabezpiecza owinięte przedmioty oraz wypełnia pustą powierzchnie w kartonie. Pamiętaj, aby osobno zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową każdy delikatny przedmiot.

Postaraj się również nie przepakowywać zbytnio kartonów ze szkłem, kryształami i porcelaną, dzięki temu będzie można spokojnie układać kartony w stosy, jeden na drugim bez obawy o zapadnięcie się kartonu.

Tania przeprowadzka - Rzeczy miękkie

Tanie przeprowadzki to często tylko worki i plecaki, w których spakowane są tylko rzeczy miękkie, które nie są łatwo podatne na uszkodzenia. Do tego typu przedmiotów należą kołdry, zasłony, koce, pościel, ubrania, zabawki, zalecamy pakować w worki, jest to dużo tańsze rozwiązanie.

Poznaj referencje naszych Klientów:

Wypełnij formularz zapytania, dzięki temu naszkicujemy sobie obraz Twojej przeprowadzki.

 1. Napisz nam czy Twoja przeprowadzka to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 2. Wypisz listę mebli wraz z opisem.
 3. Określ jaki standard przeprowadzki Cię interesuje, czy chcesz przeprowadzkę z pakowaniem rzeczy w kartony, czy spakujesz je we własnym zakresie.
 4. Potrzebujemy informacji ile osób przeprowadza się, dzięki temu będziemy mieć poglądową informację ile kartonów jest do zabrania.
 5. Niezbędna jest informacja skąd dokąd jest przeprowadzka?
 6. Poinformuj nas z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
 7. Pomocna będzie też informacja jaka jest odległość od miejsca parkingowego do klatki.

W celu kontaktu z Tobą zostaw nam email do siebie, oraz numer telefonu.

Wypełnij formularz zapytania, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 736 666 624 chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do współpracy. Każdy klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  Montaż mebli

  montaż i skręcanie mebli warszawa

  Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia do demontażu, oraz montażu. Jeśli masz łóżko z materacem, łóżko piętrowe, szafę trzy drzwiową, wysoką szafę dwu drzwiową, szafę narożną, wiszącą szafkę to z pewnością niezbędny będzie demontaż, oraz montaż mebli.

  Ze względu na duże zapotrzebowanie na montaż mebli w paczkach stworzyliśmy ekipę specjalizującą się w tym zadaniu. Jeżeli Ty też masz do skręcenia meble w paczkach polecamy skorzystać z montiermebli.pl lub zadzwoń pod nr 660248775

  Usługi elektryczne

  elektryk warszawa, usługi i pomiary elektryczne

  Podczas przeprowadzki niekiedy potrzebna jest pomoc elektryka, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą EKINSTAL.

  Usługa elektryka to usługa która także pojawia się w trakcie przeprowadzki lub po przeprowadzce. Dlatego polecamy elektryka z uprawnieniami. Możemy zapewnić najwyższą jakość usług, ponieważ sprawdziliśmy dla Państwa, uprawnienia, oraz certyfikaty firmy EKINSTAL.PL

  Potrzebujesz elektryka? zadzwoń na nr 533423003  

  Kiedy wolne terminy?

  Stworzyliśmy kalendarz przeprowadzek on-line, dzięki któremu możesz sprawdzić wolne dni i godziny. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym terminem przeprowadzki, prosimy o sprawdzenie go oraz w każdym przypadku o kontakt telefoniczny.

  -> Wypełnij formularz zapytania <-

  Przejdź do naszego formularza zamówień, wypełnij wszystkie pola, a w krótkim czasie uzyskasz odpowiedź na Twój adres e-mail lub telefonicznie odnośnie ustalenia szczegółów Twojej usługi.

  Przejdź na stronę sklepu

  Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupem materiałów do przeprowadzki, dobrej jakości kartonów przeprowadzkowych, folii bąbelkowej, stretch, worków lub pojemników, przejdź na stronę https://pakolandia.pl.

  Opieramy się na stawkach godzinowych. W zależności od ilości oraz zakresu przeprowadzki zalecamy optymalną ilość pracowników, oraz niezbędną do wykonania przeprowadzki powierzchnię transportową. Nie mamy ukrytych kosztów. Opieramy się tylko na stawkach godzinowych. Nie doliczamy kosztów podjazdu ekipy. Nie liczymy dodatkowo przejechanych kilometrów. Na wycenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, dlatego też niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu w formie rozmowy telefonicznej, bądź wymiany informacji za pośrednictwem e-mailu. Dodatkową możliwością jest wypełnienie zapytania formularza przeprowadzki na naszej stronie.

  ZADZWOŃ: (+48) 736 666 624