WYRÓŻNIA NAS SZYBKOŚĆ!
PRZEPROWADZKA BIURA NAWET W 1 DZIEŃ!

Przeprowadzki biur Warszawa - nawet w 1 dzień!

Przeprowadzki biur to usługa którą można wycenić w trakcie rozmowy przez telefon. W przypadku dużych biur powyżej 100 m2 także przeprowadzamy wywiad telefoniczny podczas którego szacujemy koszt przeprowadzki, jednak dodatkowo zalecamy wycenę w formie wywiadu na miejscu wyprowadzki.

W trakcie spotkania nasz pracownik zobaczy rzeczy do przewiezienia, sprawdzi czy ewentualnie jest konieczność demontażu i montażu mebli oraz wykona wstępne rozpoznanie terenu w budynku wyprowadzki. Już na etapie rozmowy przez telefon przygotuj się aby odpowiedzieć na poniższe pytania. Dzięki temu zarówno duże biuro, jak i małe biuro otrzyma przybliżony koszt przeprowadzki.

 • Jaki jest punkt startowy i końcowy przeprowadzki?
 • Z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
 • Czy w miejscu wyprowadzki i docelowym miejscu są windy? Czy są windy towarowe?
 • Jaki jest termin przeprowadzki?
 • W jakich godzinach można wykonać przeprowadzkę (przeprowadzki w biurowcach, centrach handlowych często można wykonać w godzinach wieczornych i nocnych)
 • Czy jest bezpośredni podjazd pod klatki?
 • Ile jest stanowisk pracy?
 • Jakie meble zabieramy i ile sztuk,? (najlepiej przygotuj wymiary)
 • Ile osób przeprowadza się?
 • Czy drobne rzeczy z szaf, szafeczek, półek, będą spakowane, czy ma zająć się tym firma przeprowadzkowa?
 • Czy zakres prac obejmuje transport sejfu, szafy pancernej, szafy metalowej,  innego biurowego urządzenia wielofunkcyjnego?
 • Czy jest archiwum, jeżeli tak to ile jest metrów bierzących dokumentów, czy archiwum będzie już spakowane do kartonów, czy ma zająć się tym firma przeprowadzkowa.
 • Czy w zakres przeprowadzki wchodzi demontaż, montaż regałów archiwalnych
 • Czy w zakres usługi przeprowadzki wchodzi demontaż, montaż tablic, rzutników, obrazów?

Usługa wyniesienia mienia, transport, oraz wniesienie mienia do lokalu.

Zabezpieczenie mebli, wyniesienie mienia, transport, wniesienie rzeczy do lokalu, demontaż i montaż mebli.

Spakowanie rzeczy, zabezpieczenie mebli, zniesienie mienia, transport, wniesienie mienia do lokalu, demontaż i montaż mebli.

Przeprowadzki biur Warszawa

Przeprowadzki biur Warszawa to usługa w której nasi pracownicy przyjeżdżają ze wszelkimi materiałami do pakowania: kartonami, folią stretch, folią pęcherzykową, taśmami, workami, papierem pakowym. Wszystkie te materiały wliczone są w cenę przeprowadzki. W cenie jest również ubezpieczenie  przeprowadzki biura. Każda ekipa wyposażona jest w wózki, pasy, oraz narzędzia usprawniające proces przeprowadzki.

Przeprowadzki biur Warszawa / Kartony do przeprowadzki

Częstym rozwiązaniem jest, że każdy pracownik pakuje własne rzeczy do kartonów, co znacznie przyspiesza i obniża koszt przeprowadzki. Jeżeli interesuje Cię takie rozwiązanie możesz kupić u nas katony w cenie 5 zł/szt.

Dostawa kartonów jest w ciągu 24-48 godzin od momentu zamówienia kartonów. Nasze kartony są idealne do pakowania książek, szkła, oraz innych drobnych rzeczy. Kartony mają rozmiar 42 cm x 33,5 cm x 34 cm.

Przeprowadzka biura Warszawa - Demontaż i montaż mebli

Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż mebli. Na usłudze przeprowadzki biura najczęstszym typem mebli do demontażu to  biurka narożne, poskręcane regały, regały magazynowe, meble w pomieszczeniu gospodarczym, stoły konferencyjne. Częstym elementem demontażu i montażu jest wieszanie tablic, rzutników, obrazków.

Nasza ekipa jest wyspecjalizowana w tego typu przeprowadzkach, posiadamy niezbędne narzędzia oraz doświadczenie. Stając na przeciw zapotrzebowaniom klientów oferujemy montaż nowych mebli w paczkach, specjalizujemy się w montażu mebli biurowych Ikea, brw, agata, jysk, bodzio.

Przeprowadzki biur Warszawa - Transport ciężkich gabarytów

Zdarza się że na przeprowadzce biura transportowane są nie tylko standardowe mienie, ale również ciężko gabarytowe przedmioty np sejf, kasy pancerne, szafy metalowe, ksera(kombajny), plotery. W tym przypadku rzeczy powyżej 100 kg liczone są indywidualnie w zależności od warunków pracy. Do tego rodzaju przedsięwzięć jesteśmy wyposażeni w różnego rodzaju wózki, pasy, oraz ślizgi.

Przeprowadzki biur Warszawa - Cennik

100 zł / h za 1 pracownika w cenę wliczone są materiały do zabezpieczenia (kartony, folia stretch, folia pęcherzykowa, taśmy, worki, papier pakowy), ubezpieczenie. Wszyscy nasi pracownicy są legalnie zatrudnieni. Nie mamy pracowników z Ukrainy. Nie pracują u nas dorywczo studenci. Nasze usługi kierujemy zarówno do małych, jak i dużych biur na terenie Warszawy i okolic. Jesteśmy w stanie zareagować nawet w ciągu godziny od zlecenia przeprowadzki.

Przeprowadzki Warszawa, transport mebli Warszawa, firma przeprowadzkowa Warszawa

Poznaj referencje naszych Klientów:

Wypełnij formularz zapytania, dzięki temu naszkicujemy sobie obraz Twojej przeprowadzki.

 1. Napisz nam czy Twoja przeprowadzka to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 2. Wypisz listę mebli wraz z opisem.
 3. Określ jaki standard przeprowadzki Cię interesuje, czy chcesz przeprowadzkę z pakowaniem rzeczy w kartony, czy spakujesz je we własnym zakresie.
 4. Potrzebujemy informacji ile osób przeprowadza się, dzięki temu będziemy mieć poglądową informację ile kartonów jest do zabrania.
 5. Niezbędna jest informacja skąd dokąd jest przeprowadzka?
 6. Poinformuj nas z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
 7. Pomocna będzie też informacja jaka jest odległość od miejsca parkingowego do klatki.

W celu kontaktu z Tobą zostaw nam email do siebie, oraz numer telefonu.

Wypełnij formularz zapytania, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 736 666 624 chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do współpracy. Każdy klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  Montaż mebli

  montaż i skręcanie mebli warszawa

  Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia do demontażu, oraz montażu. Jeśli masz łóżko z materacem, łóżko piętrowe, szafę trzy drzwiową, wysoką szafę dwu drzwiową, szafę narożną, wiszącą szafkę to z pewnością niezbędny będzie demontaż, oraz montaż mebli.

  Ze względu na duże zapotrzebowanie na montaż mebli w paczkach stworzyliśmy ekipę specjalizującą się w tym zadaniu. Jeżeli Ty też masz do skręcenia meble w paczkach polecamy skorzystać z montiermebli.pl lub zadzwoń pod nr 660248775

  Usługi elektryczne

  elektryk warszawa, usługi i pomiary elektryczne

  Podczas przeprowadzki niekiedy potrzebna jest pomoc elektryka, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą EKINSTAL.

  Usługa elektryka to usługa która także pojawia się w trakcie przeprowadzki lub po przeprowadzce. Dlatego polecamy elektryka z uprawnieniami. Możemy zapewnić najwyższą jakość usług, ponieważ sprawdziliśmy dla Państwa, uprawnienia, oraz certyfikaty firmy EKINSTAL.PL

  Potrzebujesz elektryka? zadzwoń na nr 533423003  

  Kiedy wolne terminy?

  Stworzyliśmy kalendarz przeprowadzek on-line, dzięki któremu możesz sprawdzić wolne dni i godziny. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym terminem przeprowadzki, prosimy o sprawdzenie go oraz w każdym przypadku o kontakt telefoniczny.

  -> Wypełnij formularz zapytania <-

  Przejdź do naszego formularza zamówień, wypełnij wszystkie pola, a w krótkim czasie uzyskasz odpowiedź na Twój adres e-mail lub telefonicznie odnośnie ustalenia szczegółów Twojej usługi.

  Przejdź na stronę sklepu

  Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupem materiałów do przeprowadzki, dobrej jakości kartonów przeprowadzkowych, folii bąbelkowej, stretch, worków lub pojemników, przejdź na stronę https://pakolandia.pl.

  Opieramy się na stawkach godzinowych. W zależności od ilości oraz zakresu przeprowadzki zalecamy optymalną ilość pracowników, oraz niezbędną do wykonania przeprowadzki powierzchnię transportową. Nie mamy ukrytych kosztów. Opieramy się tylko na stawkach godzinowych. Nie doliczamy kosztów podjazdu ekipy. Nie liczymy dodatkowo przejechanych kilometrów. Na wycenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, dlatego też niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu w formie rozmowy telefonicznej, bądź wymiany informacji za pośrednictwem e-mailu. Dodatkową możliwością jest wypełnienie zapytania formularza przeprowadzki na naszej stronie.

  ZADZWOŃ: (+48) 736 666 624