Przewóz antyków Warszawa

Podczas przeprowadzki na szczególne niebezpieczeństwo narażone są dzieła sztuki oraz antyki. Są to przedmioty, które należy chronić z wyjątkową pieczołowitością. Bardzo często do szczególnie cennych rzeczy zalicza się nie tylko antyki, ale również różnego rodzaju pamiątki rodzinne lub przedmioty mające wartość sentymentalną. Planując przewóz antyków warto skorzystać z firmy przeprowadzkowej mającej doświadczenie w tego rodzaju usługach. Najlepiej zdecydować się na usługodawcę, który zapewnia nie tylko przewóz, ale również magazynowanie cennych antyków. Dzięki temu można mieć pewność, że mienie zostanie nie tylko odpowiednio zabezpieczone, ale również bezpiecznie przetransportowane do miejsca przeznaczenia.

Wszystkie antyki oraz inne cenne przedmioty muszą być zabezpieczone w taki sposób, aby nie można ich było uszkodzić. W przypadku mebli konieczne jest zdemontowanie ruchomych elementów, a także cokołów, nóżek czy innych części, które mogłyby wystawać. Demontażu wymagają również klamki, uchwyty, szuflady czy półki. Każdy element powinien być spakowany i transportowy osobno – dopuszczalne jest wyłącznie połączenie taśmą. Po demontażu szafy części mebla należy nałożyć na siebie, a następnie zabezpieczyć drewnianym klinem. Drobne przedmioty należy pakować pojedynczo, dodatkowo obkładając je gazetami, folią bąbelkową lub papierem pakowym.

Szczególnego zabezpieczenia wymagają antyczne lustra oraz meble z przeszkleniami. Wszystkie szklane elementy muszą być obłożone papierem oraz zabezpieczone taśmą klejącą. Konieczne jest oznaczenie ich dużymi, czarnymi znakami X, aby ekipa przeprowadzkowa wiedziała, że wymagają one delikatnego przemieszczania. Do zabezpieczenia antyków należy się przygotować, nabywając odpowiednie materiały. Najlepiej sprawdzają się solidne, kartonowe pudła oraz folia bąbelkowa i taśma klejąca. Niezbędne są również styropianowe wypełniacze, papier do pakowania i czarne markery do oznaczania pudeł. Profesjonalne firmy przeprowadzkowe mają w swojej ofercie bezpieczne kartony przeznaczone specjalnie do przewozu rzeczy kruchych i drogocennych.

Poznaj referencje naszych Klientów:

Wypełnij formularz zapytania, dzięki temu naszkicujemy sobie obraz Twojej przeprowadzki.

 1. Napisz nam czy Twoja przeprowadzka to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 2. Wypisz listę mebli wraz z opisem.
 3. Określ jaki standard przeprowadzki Cię interesuje, czy chcesz przeprowadzkę z pakowaniem rzeczy w kartony, czy spakujesz je we własnym zakresie.
 4. Potrzebujemy informacji ile osób przeprowadza się, dzięki temu będziemy mieć poglądową informację ile kartonów jest do zabrania.
 5. Niezbędna jest informacja skąd dokąd jest przeprowadzka?
 6. Poinformuj nas z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
 7. Pomocna będzie też informacja jaka jest odległość od miejsca parkingowego do klatki.

W celu kontaktu z Tobą zostaw nam email do siebie, oraz numer telefonu.

Wypełnij formularz zapytania, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 736 666 624 chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do współpracy. Każdy klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  Montaż mebli

  montaż i skręcanie mebli warszawa

  Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia do demontażu, oraz montażu. Jeśli masz łóżko z materacem, łóżko piętrowe, szafę trzy drzwiową, wysoką szafę dwu drzwiową, szafę narożną, wiszącą szafkę to z pewnością niezbędny będzie demontaż, oraz montaż mebli.

  Ze względu na duże zapotrzebowanie na montaż mebli w paczkach stworzyliśmy ekipę specjalizującą się w tym zadaniu. Jeżeli Ty też masz do skręcenia meble w paczkach polecamy skorzystać z montiermebli.pl lub zadzwoń pod nr 660248775

  Usługi elektryczne

  elektryk warszawa, usługi i pomiary elektryczne

  Podczas przeprowadzki niekiedy potrzebna jest pomoc elektryka, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą EKINSTAL.

  Usługa elektryka to usługa która także pojawia się w trakcie przeprowadzki lub po przeprowadzce. Dlatego polecamy elektryka z uprawnieniami. Możemy zapewnić najwyższą jakość usług, ponieważ sprawdziliśmy dla Państwa, uprawnienia, oraz certyfikaty firmy EKINSTAL.PL

  Potrzebujesz elektryka? zadzwoń na nr 533423003  

  Kiedy wolne terminy?

  Stworzyliśmy kalendarz przeprowadzek on-line, dzięki któremu możesz sprawdzić wolne dni i godziny. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym terminem przeprowadzki, prosimy o sprawdzenie go oraz w każdym przypadku o kontakt telefoniczny.

  -> Wypełnij formularz zapytania <-

  Przejdź do naszego formularza zamówień, wypełnij wszystkie pola, a w krótkim czasie uzyskasz odpowiedź na Twój adres e-mail lub telefonicznie odnośnie ustalenia szczegółów Twojej usługi.

  Przejdź na stronę sklepu

  Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupem materiałów do przeprowadzki, dobrej jakości kartonów przeprowadzkowych, folii bąbelkowej, stretch, worków lub pojemników, przejdź na stronę https://pakolandia.pl.

  Opieramy się na stawkach godzinowych. W zależności od ilości oraz zakresu przeprowadzki zalecamy optymalną ilość pracowników, oraz niezbędną do wykonania przeprowadzki powierzchnię transportową. Nie mamy ukrytych kosztów. Opieramy się tylko na stawkach godzinowych. Nie doliczamy kosztów podjazdu ekipy. Nie liczymy dodatkowo przejechanych kilometrów. Na wycenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, dlatego też niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu w formie rozmowy telefonicznej, bądź wymiany informacji za pośrednictwem e-mailu. Dodatkową możliwością jest wypełnienie zapytania formularza przeprowadzki na naszej stronie.

  ZADZWOŃ: (+48) 736 666 624