Transport gabarytów, maszyn i urządzeń Warszawa

Przeprowadzka to trudny czas zarówno dla firmy, jak i dla osoby prywatnej. O ile przetransportowanie drobnych przedmiotów czy mebli zwykle nie sprawia większych problemów, to sporym kłopotem często okazuje się konieczność przetransportowania gabarytów, czyli przedmiotów ciężkich i ponadwymiarowych. Na szczęście obecnie łatwo można znaleźć wyspecjalizowaną firmę, która oferuje tego typu usługi. Najważniejszą kwestią związaną z przenoszeniem tego rodzaju przedmiotów jest sprawdzenie ich dokładnej wagi. Jest to łatwe w przypadku sejfów czy pieców, które zwykle zaopatrzone są w tabliczkę, na której znajduje się informacja o ich masie. Nieco trudniejsza sytuacja jest w przypadku np. fortepianów czy specjalistycznych maszyn, dlatego najlepiej ich transport zlecić firmie, mającej doświadczenie w wykonywaniu takich prac. Warto pamiętać, że zatrudnienie pierwszej lepszej osoby może skończyć się ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu, a nawet śmiercią.

Nasza specjalizacja:

 • Transport mebli gabarytowych
 • Transport pianin, fortepianów, klawesynów
 • Transport sejfów, szaf pancernych
 • Transport szaf rakowych
 • Transport pieców
 • Transport ksera
 • Transport stołów bilardowych
 • Transport urządzeń laboratoryjnych
 • Transport urządzeń poligraficznych
 • Transport urządzeń produkcyjnych
 • Transport urządzeń medycznych
 • Transport urządzeń gastronomicznych

Do transportu gabarytów niezbędne są specjalistyczne pasy transportowe, a także wózki i podnośniki. W niektórych przypadkach konieczne jest skorzystanie z dźwigu, czy schodołazu, a tego typu sprzęt mają wyłącznie najlepsze firmy przeprowadzkowe. Konieczne jest zadbanie o komunikację, czyli dokładne sprawdzenie, czy dany przedmiot można bezpiecznie przetransportować przez klatkę, przejście, drzwi czy windę. Szczególną uwagę trzeba zwrócić stopnie i schody, a także na wysokość i szerokość ciągów komunikacyjnych. W najtrudniejszych przypadkach, gdy sprzęt jest naprawdę duży i nie ma możliwości przeniesienia go przez klatkę schodową czy drzwi, konieczne może być wyniesienie przedmiotu przez balkon, taras czy okno.

Do takich prac należy zatrudniać wyłącznie odpowiednio wykwalifikowany i wyspecjalizowany personel, mający doświadczenie nabyte w praktyce. Większość firm przeprowadzkowych zatrudnia właśnie takich ludzi, a do tego klient może liczyć na ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków podczas wykonywania prac związanych z transportem gabarytów.

Poznaj referencje naszych Klientów:

Wypełnij formularz zapytania, dzięki temu naszkicujemy sobie obraz Twojej przeprowadzki.

 1. Napisz nam czy Twoja przeprowadzka to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
 2. Wypisz listę mebli wraz z opisem.
 3. Określ jaki standard przeprowadzki Cię interesuje, czy chcesz przeprowadzkę z pakowaniem rzeczy w kartony, czy spakujesz je we własnym zakresie.
 4. Potrzebujemy informacji ile osób przeprowadza się, dzięki temu będziemy mieć poglądową informację ile kartonów jest do zabrania.
 5. Niezbędna jest informacja skąd dokąd jest przeprowadzka?
 6. Poinformuj nas z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
 7. Pomocna będzie też informacja jaka jest odległość od miejsca parkingowego do klatki.

W celu kontaktu z Tobą zostaw nam email do siebie, oraz numer telefonu.

Wypełnij formularz zapytania, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 736 666 624 chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do współpracy. Każdy klient zobowiązany jest do akceptacji REGULAMINU PRZEPROWADZEK.

  Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę:

  Montaż mebli

  montaż i skręcanie mebli warszawa

  Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w niezbędne narzędzia do demontażu, oraz montażu. Jeśli masz łóżko z materacem, łóżko piętrowe, szafę trzy drzwiową, wysoką szafę dwu drzwiową, szafę narożną, wiszącą szafkę to z pewnością niezbędny będzie demontaż, oraz montaż mebli.

  Ze względu na duże zapotrzebowanie na montaż mebli w paczkach stworzyliśmy ekipę specjalizującą się w tym zadaniu. Jeżeli Ty też masz do skręcenia meble w paczkach polecamy skorzystać z montiermebli.pl lub zadzwoń pod nr 660248775

  Usługi elektryczne

  elektryk warszawa, usługi i pomiary elektryczne

  Podczas przeprowadzki niekiedy potrzebna jest pomoc elektryka, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą EKINSTAL.

  Usługa elektryka to usługa która także pojawia się w trakcie przeprowadzki lub po przeprowadzce. Dlatego polecamy elektryka z uprawnieniami. Możemy zapewnić najwyższą jakość usług, ponieważ sprawdziliśmy dla Państwa, uprawnienia, oraz certyfikaty firmy EKINSTAL.PL

  Potrzebujesz elektryka? zadzwoń na nr 533423003  

  Kiedy wolne terminy?

  Stworzyliśmy kalendarz przeprowadzek on-line, dzięki któremu możesz sprawdzić wolne dni i godziny. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym terminem przeprowadzki, prosimy o sprawdzenie go oraz w każdym przypadku o kontakt telefoniczny.

  -> Wypełnij formularz zapytania <-

  Przejdź do naszego formularza zamówień, wypełnij wszystkie pola, a w krótkim czasie uzyskasz odpowiedź na Twój adres e-mail lub telefonicznie odnośnie ustalenia szczegółów Twojej usługi.

  Przejdź na stronę sklepu

  Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zakupem materiałów do przeprowadzki, dobrej jakości kartonów przeprowadzkowych, folii bąbelkowej, stretch, worków lub pojemników, przejdź na stronę https://pakolandia.pl.

  Opieramy się na stawkach godzinowych. W zależności od ilości oraz zakresu przeprowadzki zalecamy optymalną ilość pracowników, oraz niezbędną do wykonania przeprowadzki powierzchnię transportową. Nie mamy ukrytych kosztów. Opieramy się tylko na stawkach godzinowych. Nie doliczamy kosztów podjazdu ekipy. Nie liczymy dodatkowo przejechanych kilometrów. Na wycenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, dlatego też niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu w formie rozmowy telefonicznej, bądź wymiany informacji za pośrednictwem e-mailu. Dodatkową możliwością jest wypełnienie zapytania formularza przeprowadzki na naszej stronie.

  ZADZWOŃ: (+48) 736 666 624