Rodzina wielodzietna, jak powinna przygotować się do zmiany mieszkania?

Osoby, którym kiedykolwiek zdarzyło się przeprowadzać zdają sobie na pewno sprawę z wszelkich trudności jakie pojawiają się przed nami w dniu przeprowadzki, wyobraźmy sobie teraz sytuację, w której wszystkie te problemy przemnożymy razy wszystkich członków naszej rodziny i dodamy zamieszanie jakie pojawia się kiedy każdy z nich  chaotycznie biega po mieszkaniu w poszukiwaniu niezbędnych do zabrania ze sobą rzeczy.
W jaki sposób skutecznie rozplanować przewóz wszelkich dóbr?Jednym z najlepszych pomysłów jest przewóz dobytku każdego członka rodziny oddzielnie aby uniknąć zagubienia jakiegoś feralnego pudełka.Pamiętajmy aby nie wrzucać naszych rzeczy do przypadkowych nie wypełnionych kartonów gdyż jest to pierwszy krok do wprowadzenia zamieszania przy rozpakowywaniu.
Jeżeli nie mamy takiej możliwości należy co najmniej podpisać do kogo w rodzinie należy poszczególny karton i składać je jak najbliżej siebie.
Ważnym jest na pewno też, aby jak najszybciej rozpakować przewiezione przez nas kartony aby reszta rodziny nie pomieszała ich ze swoimi.  
Jedynym co nam po tym pozostanie jest umeblowanie i aranżacja poszczególnych zakątków swojego pokoju.