W czym możemy pomóc?
Tel: (+48) 736 666 624

Wypełnij formularz zapytania - odpowiedź w 24h!

Wypełnij formularz zapytania, dzięki temu naszkicujemy sobie obraz Twojej przeprowadzki.

  1. Napisz nam czy Twoja przeprowadzka to przeprowadzka mieszkania, domu, biura, firmy?
  2. Wypisz listę mebli wraz z opisem.
  3. Określ jaki standard przeprowadzki Cię interesuje, czy chcesz przeprowadzkę z pakowaniem rzeczy w kartony, czy spakujesz je we własnym zakresie.
  4. Potrzebujemy informacji ile osób przeprowadza się, dzięki temu będziemy mieć poglądową informację ile kartonów jest do zabrania.
  5. Niezbędna jest informacja skąd dokąd jest przeprowadzka?
  6. Poinformuj nas z którego piętra na które piętro planowana jest przeprowadzka?
  7. Pomocna będzie też informacja jaka jest odległość od miejsca parkingowego do klatki.

W celu kontaktu z Tobą zostaw nam email do siebie, oraz numer telefonu.

Wypełnij formularz zapytania, odpowiemy na niego w ciągu 24h od poniedziałku do piątku. Jeżeli masz pytania i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas pod numer telefonu (+48) 736 666 624 chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do współpracy.

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać poprawny numer telefonu.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby odpowiedzi na to zapytanie ofertowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz przepisami RODO. Potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności.

Musisz zaakceptować warunki.

Montaż mebli

montaż i skręcanie mebli warszawa

Częstym elementem przeprowadzki jest demontaż i montaż. Do tego rodzaju wystroju lokalu należą łóżka z materacem, łóżka piętrowe dzieci, szafy trzy drzwiowe, wysokie szafy dwu drzwiowe, szafy narożne, oświetlenie, wiszące szafki i półki.

Nasi pracownicy posiadają doświadczenie, oraz wyposażeni są w niezbędne narzędzia do demontażu, oraz montażu.

Usługi elektryczne

elektryk warszawa, usługi i pomiary elektryczne

Profesjonalne usługi i pomiary elektryczne dla klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu oraz serwisowania instalacji elektrycznych. Jesteśmy specjalistami, mamy certyfikaty oraz niezbędne narzędzia do realizacji kompleksowej palety usług elektrycznych.

Opieramy się na stawkach godzinowych. W zależności od ilości oraz zakresu przeprowadzki zalecamy optymalną ilość pracowników, oraz niezbędną do wykonania przeprowadzki powierzchnię transportową. Opieramy się tylko na stawkach godzinowych. Nie mamy ukrytych kosztów. Nie doliczamy kosztów podjazdu ekipy. Nie liczymy dodatkowo przejechanych kilometrów. Na wycenę przeprowadzki wpływa wiele czynników, dlatego też niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu w formie rozmowy telefonicznej, bądź wymiany informacji za pośrednictwem e-mailu. Dodatkową możliwością jest wypełnienie zapytania formularza przeprowadzki na naszej stronie.

ZADZWOŃ: (+48) 736 666 624